Gomplayer.org > Güncelleme & Geliştirme & Taşınma

Merhaba sevgili GOM severler,

Gomplayer.org, Alt yapı olarak wordpress kullanıldığı için 11.09.2008 sabah sularında yeni sürüm olan 2.6.2′ya güncellendi. Deniz Eker, “okunma sayacı”, “yazar-vurgula” vb. WordPress için geliştirilen eklentilerin kurulumunda ve gerekse numerik sayfalandırma yapımında yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca aynı günün gecesi Dreamhost, ta barınan gomplayer.org, Elyasa.netin sponsorluğunda ve yine Deniz Eker’in desteğiyle Türkiye sunucu olan Elyasa Web Teknolojileri‘ne taşındı. Bundan böyle Gomplayer.org, Türkiye sunucusunda barınacağı için eskisinden çok daha hızlı açılacak.

Bize bu konuda desteğini esirgemeyen başta Deniz Eker’e, daha sonra sponsor olan ve Gom’un Türkiye’de yaygınlaşması için bize sponsor olan Elyasa.net (Alihan)’a teşekkürü borç biliriz.

8 Yorum Var

 1. Kahin tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde yazılmış :

  Sn. İlgililer;

  Gom player çok severek kullanıyorum. harika bir program. ancak ufak bir geliştirme yada sorun çözümüne ihtiyaç var sanırım.

  alt yazı explorer harika bir özellik hele onun içerisinde seçilen noktadan senkronizasyonu anlatmaya bile gerek yok. ancak yapılan değişikliği kaydettirmeyi ben bir türlü başaramadım. Bununla ilgili bir iyileştiröe olabilrse ve mailime bir bilgi geçebilirseniz sevinirim.

  emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

 2. GomTürk tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde yazılmış :

  evet GOM un bu konuda eksiği var. Gerekli araştırma ve bilgi sağlandığında sizi de bilgilendireceğiz. Teşekkürler

 3. serercem tarafından 16 Ekim 2008 tarihinde yazılmış :

  gom playerın 2.6.2 yükseldiğini söylüyorsunuz nerden indirip kullanacagız onuda belirtiritrmisinz.

 4. dewqfwe tarafından 14 Ağustos 2009 tarihinde yazılmış :

  sağol süper :D

 5. roaslion tarafından 23 Ekim 2010 tarihinde yazılmış :

  gom player bende 2 günde bi güncelleme yapıyo bn bazen izin vermiyorum bu güncellemeler sizce normalmidir ? yoksa bi sorunmu var acaba.

 6. Can tarafından 24 Ekim 2010 tarihinde yazılmış :

  merhaba,

  güncelleme yayınlandı. mevcut gom player ı program ekle kaldırdan silip, sitemizdeki indirme sayfasından yeni versiyonu indirip kurunuz.

 7. bahri tarafından 23 Haziran 2011 tarihinde yazılmış :

  super

 8. bahri tarafından 23 Haziran 2011 tarihinde yazılmış :

  gom playere teşekürler